Výhody online půjček

  • Půjčku si vyřídíte rychle a jednoduše bez zdlouhavého papírování.
  • Pomohli jsme již tisícům klientů. Přidejte se k nim.
  • Vysoké procento schválení
  • Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém.
  • I bez ručitele

Kolik si chcete půjčit?

vybrat z nabídky

Chci si půjčit

Půjčka provident Informace


Jak funguje půjčka Provident?

Půjčka Provident je půjčkou poskytovanou společností Provident Financial s.r.o., která je součástí mezinárodní finanční skupiny Provident Financial plc. Půjčky Provident se vyznačují především jednoduchým a rychlým získáním, jelikož není nutné doložit příjmy a nemovitost jako u bankovních půjček.

Žádost o půjčku Provident lze podat online nebo pomocí telefonu. Pokud je žádost schválena, kurýr doručí smlouvu k podpisu přímo k vám domů. Poté vám bude poskytnuta hotovost v hotovosti, kterou můžete použít na cokoli potřebujete, například na zaplacení stávajících dluhů, nájemného, nebo na spotřební zboží.

Půjčky Provident se vyznačují vyššími úrokovými sazbami, vysokými poplatky a krátkou dobou splatnosti, takže by měly být používány pouze jako krátkodobé řešení finančních problémů a nikoli jako trvalé řešení dluhu.

Jaké jsou podmínky půjčky Provident?

Podmínky půjčky Provident se mohou lišit v závislosti na výši půjčky a době splatnosti. Základními požadavky jsou:

- trvalý pobyt v ČR a minimální věk 18 let
- pravidelný příjem (ale není nutného doložit)
- mobilní telefon a platný e-mail
- nebýt v evidenci dlužníků
- podepsat smlouvu o půjčce

Půjčka Provident často nebývá vhodná pro lidi zadlužené, jelikož může způsobit další dluhy a omezit jejich schopnost splácet. Je tedy nutné pečlivě zvážit, zda je půjčka Provident pro vás to pravé řešení.

Jaká je výše a doba splatnosti půjčky Provident?

Výše půjčky Provident se pohybuje od 3 000 Kč do 120 000 Kč s dobou splatnosti od 13 do 78 týdnů. Úroková sazba se pohybuje od 49,9% do 199,9%.

Poloha kanceláří Provident

Provident můžete kontaktovat také osobní návštěvou v jedné z kanceláří, kterých je v ČR více než 60. Otevírací doba a kontaktní informace jednotlivých kanceláří naleznete na internetových stránkách společnosti Provident.

Půjčka Provident je tedy dostupná pro většinu lidí, ale obvykle bývá drahým způsobem financování a může způsobit další dluhy. Proto je nutné pečlivě zvážit, zda je tato půjčka pro vás to pravé řešení, a v případě potřeby hledat alternativní finanční produkty.


Půjčka provident rizika


Provident je jedna z největších společností poskytujících nebankovní půjčky v České republice. Jeho služby využívají tisíce lidí, kteří se potýkají s finančními problémy. Půjčka od Providentu může být pro mnoho zákazníků rychlým řešením jejich finančních potíží. Nicméně, jako každá půjčka, i ta od Providentu může mít svá rizika.

Jedním z největších rizik, které půjčka od Providentu s sebou přináší, jsou vysoké úroky, a tedy i celková cena půjčky. Provident nabízí půjčky od 5 000 do 160 000 Kč, ale úroková sazba může být velmi vysoká. V praxi se může jednat až o tři-čtyřnásobek sumy půjčky. Proto je důležité si před podpisem smlouvy důkladně zvážit, zda je půjčka skutečně nezbytná a zda ji bude možné včas splatit.

Dalším rizikem je nutnost zavázání majetku či vlastního podpisu osoby, která se stává ručitelem. V rámci jednoho půjčkového produktu Providentu lze získat půjčku ve výši od 5 000 do 80 000 Kč s ručením nemovitostí. Toto řešení pro určitou skupinu lidí může být optimální, ale pro jiné může být toto riziko nežádoucí, protože se nechtějí zavazovat vlastním majetkem.

Dalším rizikem může být rychlost vyřízení žádosti o půjčku a vzniknutí rychlostní chyby. Velmi snadno se stane, že podpíšíte smlouvu, aniž byste ji zcela pochopili. V takové situaci hrozí možnost neplánovaného nadměrného dluhu a delšího smluvního vztahu s firmou.

V neposlední řadě hrozí rizikem inflace a znamená to, že se vám dluh neustále prodlužuje a roste kvůli inflaci. Kromě pokut a případného průtahů s úhradou dluhu budete muset minimum platit i za smluvní a registrační poplatky, což může být velmi finančně náročné.

Půjčka od Providentu nemusí být všechny rizika, ale přesto je důležité pečlivě zvážit, zda je pro vás ideálním řešením. Důležité je také pečlivě si přečíst smlouvu a pochopit její podmínky. Před podpisem smlouvy se můžete poradit s odborníkem nebo finančním poradcem, kteří Vám mohou pomoci i s výpočtem splátek a celkovou cenou půjčky.


Výhody půjčka provident


- Rychlé schválení a vyřízení půjčky
- Možnost sjednání online
- Splatnost až na 72 měsíců
- Výše půjčky až 250 000 Kč
- Nepotřebujete ručitele ani zástavu
- Vyplácení finančních prostředků je rychlé a bez poplatků
- Možnost mít vlastního poradce zdarma
- Není potřeba prokazovat účel půjčky
- Provident nezkoumá registr dlužníků
- Možnost odkladu splátek nebo změny výše splátek pomocí on-line aplikace


Jak funguje půjčka provident


Půjčka Provident je společnost, která poskytuje nebankovní úvěry osobám s nízkým příjmem nebo těm, kteří nemají přístup k úvěrům v běžných bankách. Provident poskytuje půjčky naší skupině 15 zemí.

Postup žádosti o půjčku:

1. Vyplnění online žádosti – žadatelé o půjčku kompletní online formulář na webových stránkách Provident.
2. Navštivte výdejní místo – pracovník Provident kontaktuje klienta a domluví si s ním schůzku na výdejním místě.
3. Schůzka s pracovníkem Provident – pracovník Provident zkontroluje identitu, příjmy a schopnost klienta splácet dluh.
4. Podpis smlouvy – v případě schválení půjčky se s klientem podepíše smlouva o půjčce.
5. Převod peněz – Po podpisu smlouvy bude půjčka převedena na účet klienta.

Rychlost půjčky:
U Provident se půjčky sjednávají velmi rychle, nicméně je to spojené s vysokými úroky a poplatky. Provident může poskytnout půjčku během 24 hodin po schválení.

Splácení půjčky:
Splácení je většinou rozděleno na malé týdenní splátky po dobu několika měsíců a splácení začíná několik týdnů po přijetí půjčky. Úroky Provident se pohybují na velmi vysoké úrovni.

Celkově je Provident vhodný pro lidi, kteří potřebují okamžitou finanční pomoc, ale nesplňují kritéria pro úvěry v běžných bankách. Nicméně vysoké úrokové sazby a poplatky mohou být pro některé lidi zdlouhavé a nákladné.


Nevýhody půjčka provident


Půjčky od Providentu jsou velmi populární, protože je může získat téměř každý, a to i bez nahlížení do registru dlužníků. Nicméně, jako každá jiná půjčka, i ty od Providentu mají své nevýhody. V tomto článku si přiblížíme některé z nich.

1. Vysoké úrokové sazby

Úrokové sazby na půjčce Provident jsou poměrně vysoké. Při malých půjčkách mohou dosahovat až 300% ročně, zatímco u větších půjček se pohybují kolem 100% ročně. To znamená, že pokud si půjčíte 10 000 Kč na rok, budete muset vrátit celkem 13 000 Kč. To způsobuje, že půjčka je mnohem dražší než jiné typy půjček.

2. Nízké maximální částky půjčky

Půjčky od Providentu jsou určeny pro malé půjčky do 20 000 Kč. Pokud potřebujete větší částky, Provident nenabízí žádnou možnost. V takovém případě budete muset hledat jiného poskytovatele půjčky.

3. Krátká doba splatnosti

Půjčky od Providentu mají krátkou dobu splatnosti, obvykle do 52 týdnů. Pokud si tedy půjčíte například 5 000 Kč, budete muset každý týden splácet částku zhruba 100 Kč. To může být pro mnoho lidí obtížné zvládnout a také zvyšuje celkovou cenu půjčky kvůli vysokým úrokům.

4. Sankce za prodlení

Pokud nedodržíte platby podle smlouvy s Providentem, může vám být účtována vysoká sankce za prodlení. Tyto sankce mohou být velmi vysoké a mohou snadno zvyšovat celkovou cenu půjčky.

5. Společnost může zajít k exekuci

Pokud nebudete schopni splácet půjčku od Providentu a nebudete s nimi řešit situaci, společnost může zajít k exekuci vašeho majetku. To znamená, že mohou zabavit vaše peníze na účtu, vozidlo nebo jiné cenné předměty v domácnosti. Proto je důležité pečlivě zvažovat, zda je půjčka od Providentu vhodnou volbou pro vaši současnou a budoucí finanční situaci.

Závěr

Půjčky od Providentu jsou rychlým a snadným řešením, jak získat potřebné finance. Nicméně, jako každá jiná půjčka, i ty od Providentu mají své nevýhody. Proto je důležité si pečlivě promyslet, zda je půjčka vhodná pro vaši finanční situaci a zda si ji můžete dovolit splácet včas. Pokud máte pochybnosti, doporučujeme kontaktovat finančního poradce nebo hledat jiné možnosti financování.


Co je to půjčka provident ?


Půjčka Provident je druh půjčky poskytované společností Provident Financial s.r.o. Poskytují se zde nebankovní půjčky na období od 12 do 72 měsíců. Půjčka Provident se tedy liší od bankovních půjček tím, že je poskytována bez klientského registru a nemusíte dokládat výši svého příjmu. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčku, mohou si ji sjednat i lidé, kteří nemají vysoké příjmy, nebo kteří jsou zapsáni v Solusu. Půjčku Provident můžete sjednat přes internet nebo telefonicky a prostředky Vám budou vyplaceny na bankovní účet.


Časté otázky půjčka provident


1. Jaké jsou požadavky na schválení půjčky u Provident?

Pro získání půjčky u Providentu musí žadatel splňovat několik základních požadavků, jako například být minimálně 18 let, mít trvalý pobyt v ČR, pravidelný příjem a nezadluženost. Dále je nutné doložit doklady totožnosti a příjmu.

2. Kolik si mohu půjčit od Providentu?

U Providentu lze si půjčit od 10 000 Kč až do 90 000 Kč. Výše půjčky je individuální a závisí na finanční situaci žadatele.

3. Jak dlouho trvá schválení půjčky u Providentu?

Schválení půjčky u Providentu zpravidla trvá několik hodin. Pokud bude žádost schválena, peníze jsou ihned převedeny na bankovní účet žadatele.

4. Jaké jsou poplatky za půjčku u Providentu?

Provident neúčtuje žádné poplatky za zpracování půjčky. Úroková sazba a poplatky za sjednání smlouvy jsou stanoveny při uzavření smlouvy.

5. Lze půjčku u Providentu splácet dříve než je stanoveno v smlouvě?

Ano, žadatel může půjčku u Providentu splatit dříve, než je sjednáno v smlouvě. V takovém případě musí kontaktovat Provident a domluvit si konkrétní postup. Pokud půjčku splatí dříve, ušetří na úrocích a dalších poplatcích.

6. Co se stane, pokud nedokážu půjčku u Providentu splatit včas?

V takovém případě se žadatel může dostat do problémů s dluhy a finančními sankcemi. Provident v takových případech nabízí možnost domluvení nové splátkové doby, případně možnost sjednání refinancování půjčky.

7. Jaké jsou výhody půjčky u Providentu?

Mezi hlavní výhody půjčky u Providentu patří jednoduché a rychlé získání půjčky, možnost sjednání půjčky přímo u žadatele, bez nutnosti návštěvy pobočky a možnost splácení půjčky dle vlastních finančních možností.


Co si představit pod pojmem půjčka provident


Půjčka Provident je typ nebankovní půjčky poskytované společností Provident Financial s.r.o. Půjčka Provident je vhodná pro každého, kdo potřebuje rychle a snadno získat finanční prostředky. Provident nabízí půjčky od 10 tisíc do 100 tisíc korun s možností splácení až 52 týdnů. Půjčky Provident jsou poskytovány na základě osobní schůzky a podpisu smlouvy přímo u klienta doma. Půjčky Provident jsou bezúčelové a peníze lze použít na jakýkoliv účel. Při schvalování půjčky Provident se nevyžaduje doložení příjmu, ale klient musí být starší 18 let a mít trvalý pobyt v ČR. Splácení půjčky Provident je velmi jednoduché a možno ho provádět hotovostně u klienta doma nebo bankovním převodem. Půjčky Provident jsou rychlé, jednoduché a diskrétní řešení finančních potíží.


Tipy a rady půjčka provident


Tipy a rady pro půjčku Provident

Pokud potřebujete rychlou finanční pomoc, může být půjčka od Provident dobrým řešením. Tato společnost poskytuje úvěry až do výše 250 000 Kč, s možností splátkování až na 4 roky. Pokud se rozhodnete pro půjčku od Provident, následující tipy a rady by vám mohly pomoci získat potřebnou finanční podporu a správně ji využít.

1. Zvažte své potřeby

Než se rozhodnete pro půjčku od Provident, zvažte, zda je to opravdu nezbytné. Pokud můžete počkat, až budete mít na potřebnou finanční podporu, nemusíte splácet vysoké úroky a nevznikne vám další dluh.

2. Zvažte své příjmy

Před tím, než požádáte o půjčku, zvažte své příjmy a výdaje. Tak budete vědět, kolik si můžete dovolit půjčit a jak budete schopni splácet. Pokud nejste schopni půjčku splatit, budou vám hrozit vysoké úroky a další problémy.

3. Zkontrolujte vaši kreditní historii

Před tím, než podáte žádost o půjčku, zkontrolujte vaši kreditní historii. Pokud máte dobrý kreditní rating, budete mít větší šanci na schválení půjčky a na nižší úrokovou sazbu.

4. Zvolte nejlepší možnost

Prospěšná nabídka nemusí být tou nejlepší pro vás, takže si zjistěte další možnosti na trhu a vyberte tu nejlepší variantu pro sebe. Důkladně prozkoumejte všechny nabídky od Provident, zjistěte si podrobnější informace a porovnejte je s nabídkami jiných společností.

5. Vše pečlivě přečtěte

Před podpisem úvěrové smlouvy si vše pečlivě prostudujte, zkontrolujte veškeré poplatky, úrokovou sazbu a podmínky splácení. Neměli byste podepsat nic, co nechápete.

6. Splátky pravidelně hradíte

Při splácení úvěru od Provident nezanedbávejte pravidelné platby. Pokud nestihnete zaplatit splátku včas, obvykle vám společnost účtuje poplatek za opoždění. Pokud si nedokážete finančně poradit, můžete požádat o dočasné zmírnění splátek.

7. Opatrujte se před podvodem

Buďte opatrní před podvodníky, kteří vám nabídnou lichvářskou půjčku nebo vám nabídnou půjčku, aniž by vás uvedli v plné znalosti o podmínkách smlouvy. Vždy zkontrolujte, zda je společnost opravdu důvěryhodná a má dobrou pověst.

Závěr

Půjčka od Provident může být pro mnoho lidí řešením finančních potíží. Pokud však chcete zajistit, že se nestanete dlužníkem a nebudete mít finanční problémy, měli byste pečlivě zvážit své potřeby a schopnosti splácet. Pokud se rozhodnete pro úvěr od Provident, důkladně zkontrolujte podmínky smlouvy a buďte opatrní před možností podvodu.


Půjčka provident podmínky pro získání


Půjčka Provident patří mezi nejoblíbenější půjčky u nás. Jednou z hlavních příčin je její jednoduchost a dostupnost pro všechny typy klientů, i pro ty s špatnou platební historií. Pokud uvažujete o této půjčce, zde jsou základní podmínky, které musíte splnit.

Věk a občanství

Pro získání půjčky Provident musíte mít minimálně 18 let. Vaše občanství musí být v České republice, ale může to být i povolení k trvalému pobytu. Pro zahraniční klienty platí specifické podmínky, které závisí na zemi jejich pobytu.

Příjem

Pro získání půjčky Provident nesmíte mít žádné průtahy nebo záznamy ve vaší platební historii. Zároveň musíte mít stálý příjem, který musí být doložen potvrzením o výplatě mzdového či sociálního platu, důchodu nebo výpisem z účtu. Důležité je, aby váš měsíční příjem byl dostatečně vysoký, aby mohl pokrýt splácení půjčky.

Úvěrová historie

Pro získání půjčky Provident nesmíte mít žádné průtahy nebo záznamy ve vaší platební historii. Pokud máte záznamy ve vaší platební historii, může to být překážka pro schválení půjčky Provident.

Žádost o půjčku

Pro získání půjčky Provident musíte vyplnit online žádost o půjčku na stránkách společnosti. V žádosti uveďte požadovanou částku, délku splácení a další důležité údaje. Pokud je vaše žádost schválena, jeden ze zástupců společnosti vás bude kontaktovat a přijde k vám na domluvené místo.

Splácení půjčky

Půjčku Provident splácíte v pravidelných měsíčních splátkách. Délka splácení a výše splátek jsou pevně dané při uzavření smlouvy a závisí na výši půjčky. Pokud nemůžete splácet své půjčky, zkontaktujte svůj zástupce Providentu a hledejte společně řešení.

Půjčka Provident je rychlá a jednoduchá, a pokud splňujete základní podmínky, může být ideálním řešením pro vaše finanční potřeby. Stačí si jen uvědomit své finanční možnosti a posoudit, zda je pro vás půjčka Provident tou správnou volbou.