B2B MAGAZÍN OBORU POHŘEBNICTVÍ

Spolupracujeme

Bruntál otevřel nový hřbitov, jezdí k němu městský autobus

Slavnostní otevření a vysvěcení nového hřbitova v Bruntále. Zdroj: inforportaly.cz

Provoz nového pohřebiště na Uhlířském vrchu byl zahájen 1. dubna v Bruntále na pomezí Moravy a Slezska. Hřbitov byl vybudován za přibližně 30 milionů Kč a jeho provozovatelem jsou Technické služby Bruntál, s. r. o.

Od počátku dubna platí nový jízdní řád linky 855001 bruntálské městské hromadné dopravy. Nyní totiž autobus MHD zastavuje i na zastávce, která je součástí areálu nedávno vybudovaného pohřebiště.

Pohřbívání na stávajícím hřbitově v Ruské ulici skončilo k 31. březnu. Toto pohřebiště již kapacitně nestačilo a nebylo možné ho rozšířit.

Provoz a údržba tohoto hřbitova, které zajišťují také Technické služby Bruntál, však budou pokračovat ještě následujících dvacet let. To je dvojnásobek takzvané tlecí doby.

S využitím informací serveru parlamentnilisty.cz – pvd
Výstava nového pohřebiště přišla město Bruntál na 30 milionů Kč. Zdroj: inforportaly.cz
Hřbitov na Uhlířském vrchu. Zdroj: wellnesscentrumbruntal.cz

QUARTAL MEDIA informuje

ÚKLID+ČIŠTĚNÍKromě čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, jehož vydávání bylo dočasně pozastaveno, vydává Vydavatelství MAC, spol. s r.o., redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA i magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, věnovaný problematice profesionálního úklidu a internetový magazín HOBBYSTRANKY.CZ, který na
svých stránkách přináší nejrůznější praktické informace, rady a zajímavosti z oblasti zájmových činností.

Zaregistrujte se a prohlížejte

Zaregistrujte se a využívejte nový, atraktivnější způsob prohlížení elektronické verze magazínu FUNERAL QUARTAL na našem webu.

Zajímavosti - Novinky

ROVNOVÁHA - nový zpravodaj z oblasti hospicové péče

APHPP vydává od dubna 2010 zpravodaj ROVNOVÁHA, který každé 2 měsíce přináší aktuální informace z hospiců v ČR a témata týkající se rozvoje hospicové paliativní péče. Zpravodaj vychází elektronicky, je ke stažení na www.asociacehospicu.cz

Pohřeb a jeho organizace

Vyšla nová verze brožurky Pohřeb a jeho organizace. Jedná se o rozšířené a aktualizované vydání úspěšné příručky pro pozůstalé, kterou vydalo MMR v květnu 2010.

 

FUNERALQ.CZ je internetový portál magazínu FUNERAL QUARTAL, který vychází jako čtvrtletník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@funeralq.cz, www.funeralq.cz